O inwestycji

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejną inwestycją budowlaną naszej firmy – Apartamentami White&Grey. Nowoczesny trzy kondygnacyjny budynek, wykończony w wysokim standardzie przy użyciu energooszczędnych materiałów idealnie wpisuje się w zabudowę ulicy Konstytucji 3 Maja oraz Harcerskiej w Koszalinie. Prostota formy oraz nowoczesny design sprawiają, że White&Grey będzie ikoną stylu i kwintesencją dobrego smaku.

Apartamenty White&Grey są odpowiedzią na potrzebę komfortu i prywatności Koszalinian i nie tylko. Koncepcja nowoczesnej formy miała na celu zapewnienie mieszkańcom maksymalnej wygody, łączą też nowoczesną architekturę z prestiżem przestronnych, luksusowych mieszkań. Ta kameralna inwestycja to 33 apartamenty, ulokowane na trzech kondygnacjach. Apartamenty White&Grey zostały  zaprojektowane ze staranną dbałością o estetykę detalu tak aby zapewniać wyjątkową atmosferę jej mieszkańcom. To niezwykłe miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowo. Jego ukończenie stanowić będzie nowy standard mieszkań w tej części centrum Koszalina.  Całość obiektu jest przygotowana z myślą o potrzebach osób w każdym wieku, jak również niepełnosprawnych.

Cały kompleks Apartamenty White&Grey podłączony jest do nowoczesnej sieci telekomunikacyjnej i internetowej opartej o światłowody, która jest doprowadzona do każdego mieszkania. Każde z mieszkań ma dostęp do zbiorczej anteny satelitarnej. Wystarczy podłączyć tuner Cyfrowego Polsatu, Nc Plus lub TNK.

Inwestycja została oddana we  wrześniu 2018.